Hisense
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 997.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 1649.00 mm |
| Net weight | 15.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5840.00 g |
| Plastic (No PET) | 1460.00 g |
| Producer | Hisense |
| Tare weight (kg) | 7.30 kg |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

